RC0805FR-07120KP
MFR.Part #
RC0805FR-07120KP
JLCPCB Part #
C7336564
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS