RT2512FKE0710R7L
MFR.Part #
RT2512FKE0710R7L
JLCPCB Part #
C4015672
Description
-55℃~+125℃ 10.7Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS