RT1210WRD07499KL
MFR.Part #
RT1210WRD07499KL
JLCPCB Part #
C4222757
Description
-55℃~+125℃ 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS