MFR100FTF73-768K
MFR.Part #
MFR100FTF73-768K
JLCPCB Part #
C1384698
Description
-55℃~+155℃ 1W 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS