RT1210DRD0793K1L
MFR.Part #
RT1210DRD0793K1L
JLCPCB Part #
C2139017
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS