MFR-12DTD52-14K7
MFR.Part #
MFR-12DTD52-14K7
JLCPCB Part #
C3491704
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS