AT0603BRE0730K1L
MFR.Part #
AT0603BRE0730K1L
JLCPCB Part #
C6862931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS