RT1210CRE078K66L
MFR.Part #
RT1210CRE078K66L
JLCPCB Part #
C4187711
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS