SR0805JR-0711KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805JR-0711KL
JLCPCB Part #
C6496363
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS