RT0805CRD07390KL
MFR.Part #
RT0805CRD07390KL
JLCPCB Part #
C868369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS