AT0603CRD0715R8L
MFR.Part #
AT0603CRD0715R8L
JLCPCB Part #
C2143327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS