RT0603DRD07866RL
MFR.Part #
RT0603DRD07866RL
JLCPCB Part #
C2105327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS