AHA25AFB-7R15
MFR.Part #
AHA25AFB-7R15
JLCPCB Part #
C1568428
Description
25W 7.15Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS