RC0603JR-071K3P
MFR.Part #
RC0603JR-071K3P
JLCPCB Part #
C6378498
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS