RK73H1JTTD1072D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1072D
JLCPCB Part #
C2577247
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS