RT0603CRC07237KL
MFR.Part #
RT0603CRC07237KL
JLCPCB Part #
C4028255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS