RT2512FKE07768RL
MFR.Part #
RT2512FKE07768RL
JLCPCB Part #
C2141453
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 768Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS