SR2512MK-075K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2512MK-075K6L
JLCPCB Part #
C4311159
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS