RSF100JR-52-62K
MFR.Part #
RSF100JR-52-62K
JLCPCB Part #
C3509491
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS