AT0402BRD073K01L
MFR.Part #
AT0402BRD073K01L
JLCPCB Part #
C850987
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS