RE0402BRE0760K4L
MFR.Part #
RE0402BRE0760K4L
JLCPCB Part #
C5846280
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS