RN73H1ETTP1841B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1841B10
JLCPCB Part #
C4252358
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS