MFR-25FTF52-41R2
MFR.Part #
MFR-25FTF52-41R2
JLCPCB Part #
C1372620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS