RT0805WRD0761K9L
MFR.Part #
RT0805WRD0761K9L
JLCPCB Part #
C4284456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS