AA0805FR-0780K6L
MFR.Part #
AA0805FR-0780K6L
JLCPCB Part #
C2098993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS