MFR100FTF52-5K11
MFR.Part #
MFR100FTF52-5K11
JLCPCB Part #
C3501633
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS