MFR25SFRF52-22R1
MFR.Part #
MFR25SFRF52-22R1
JLCPCB Part #
C1744628
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS