RT0402BRB076K49L
MFR.Part #
RT0402BRB076K49L
JLCPCB Part #
C5738426
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS