RC0201FR-07237RP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-07237RP
JLCPCB Part #
C6751419
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 237Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS