AA1206FR-0751R1L
MFR.Part #
AA1206FR-0751R1L
JLCPCB Part #
C3945125
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS