FMP-50FR-52-68R1
MFR.Part #
FMP-50FR-52-68R1
JLCPCB Part #
C1747769
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS