NCR200KR-73-910R
MFR.Part #
NCR200KR-73-910R
JLCPCB Part #
C19362409
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 910Ω Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS