RC0805DR-0724R3L
MFR.Part #
RC0805DR-0724R3L
JLCPCB Part #
C4083176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS