FMP-50FRF52-71K5
MFR.Part #
FMP-50FRF52-71K5
JLCPCB Part #
C20146087
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS