SR2512MK-0743RL
MFR.Part #
SR2512MK-0743RL
JLCPCB Part #
C2137758
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS