FMP200FBF52-8R66
MFR.Part #
FMP200FBF52-8R66
JLCPCB Part #
C1386060
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS