RC0805FR-132R4L
MFR.Part #
RC0805FR-132R4L
JLCPCB Part #
C5842614
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS