FMP100JB-52-2R2
MFR.Part #
FMP100JB-52-2R2
JLCPCB Part #
C1376826
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS