FMP100JB-52-2R7
MFR.Part #
FMP100JB-52-2R7
JLCPCB Part #
C1378939
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS