FMP100FRE52-38R3
MFR.Part #
FMP100FRE52-38R3
JLCPCB Part #
C1808080
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS