AT1206BRD07270KL
MFR.Part #
AT1206BRD07270KL
JLCPCB Part #
C6126664
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS