MFR50SFBE52-6K04
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-6K04
JLCPCB Part #
C1372599
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS