YC324-JK-07680KL
MFR.Part #
YC324-JK-07680KL
JLCPCB Part #
C877021
Package
2012
Description
125mW 4 680kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS