RT1206CRD07909KL
MFR.Part #
RT1206CRD07909KL
JLCPCB Part #
C1695217
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS