AT0805DRD073K09L
MFR.Part #
AT0805DRD073K09L
JLCPCB Part #
C4028185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS