MFR50SFBE52-1K78
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1K78
JLCPCB Part #
C1372692
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS