AT0603FRE077K5L
MFR.Part #
AT0603FRE077K5L
JLCPCB Part #
C5555519
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS