RC1210FR-073K74L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210FR-073K74L
JLCPCB Part #
C874973
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS