AHA50AFB-250R
MFR.Part #
AHA50AFB-250R
JLCPCB Part #
C1567035
Description
250Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS