RT0805FRE071K47L
MFR.Part #
RT0805FRE071K47L
JLCPCB Part #
C869251
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS